• 1
  • 2
  • 3

JAK SPRAWNIE NAPISAĆ DOKTORAT?? METODY, NARZĘDZIA, MOTYWACJE.

Zapisy trwają?!

Zapraszamy do uczestnictwa w nowatorskim programie szkoleniowym, skierowanym do doktorantów i opartym na doświadczeniach naukowców z kilku krajów UE. Uczestnicy zajęć zmierzą się z wyzwaniami, które towarzyszą przygotowaniu rozprawy, nauczą się też funkcjonować w środowisku naukowym (rozumianym zarówno jako struktura badawczo-dydaktyczna, jak i administracyjna). Szczególny nacisk położony zostanie na planowanie i realizowanie kolejnych etapów pracy badawczej, a także na zrozumienie wymagań i celów, jakie stawiane są przed osobami ubiegającymi się o stopień doktora.

REZULTATY ZAJĘĆ :

  • przygotowanie uczestników do efektywnej współpracy z promotorem
  • przygotowanie uczestników do harmonogramowania i prawidłowego prowadzenia badań naukowych
  • zidentyfikowanie przez każdego z uczestników barier, które opóźniają go w pracy nad doktoratem
  • sporządzenie przez każdego uczestnika własnego zestawu elementów motywujących oraz wspomagających proces przygotowywania rozprawy doktorskiej

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W KURSIE :

Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy będą gotowi do aktywnego budowania relacji zawodowej z promotorem, z zastosowaniem kilku sposobów pracy z przełożonym oraz z wykorzystaniem narzędzia do planowania i uczestniczenia w spotkaniach naukowych. Zdobyta na szkoleniu wiedza dotycząca prowadzenia badań, wsparta znajomością kryteriów oryginalności pracy badawczej, umożliwi dostosowanie projektu rozprawy do wymogów i oczekiwań środowiska naukowego. Ponadto, doktoranci poznają podstawowe procesy psychologiczne towarzyszące studiom doktoranckim oraz wynikające z nich, najczęściej występujące, problemy (dystraktory i blokery) utrudniające uzyskanie stopnia doktora. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy będą mogli stosować przyswojony na zajęciach zestaw technik motywujących i narzędzi wspomagających proces prawidłowego przygotowania rozprawy doktorskiej.

POZIOM SZKOLENIA :

Dostosowany do doświadczenia poszczególnych uczestników zajęć ? każde z zaproponowanych ćwiczeń znajdzie zastosowanie zarówno u osób, które dopiero rozpoczęły studia doktoranckie, jak i tych, które są już na zaawansowanym etapie redagowania rozprawy.

ADRESACI KURSU:

Warsztaty oparte są na metodach brytyjskich, ale zostały wzbogacone o techniki autorskie, sprawdzone przez trenera we współpracy z polskimi doktorantami. Szkolenie skierowane jest do osób będących w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej, na różnych etapach prowadzenia badań lub pisania dysertacji.

 

PROWADZĄCA:

dr Justyna Małkuch-Świtalska - trener nauki, coach, ekspert z zakresu strategicznego zarządzania karierą naukową.

 

ZASADY REKRUTACJI:

Do uczestnictwa zapraszamy doktorantów, doktorów lub doświadczonych naukowców. Aby wziąć udzial w kursie, należy przesłać list motywacyjny, poświadczenie zrealizowania min. trzydziestu (30) godzin dydaktycznych* oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika według wzoru, stanowiącego załącznik do Regulaminu Uczestnictwa w szkoleniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

TERMINY I CENY:

Kraków, 24.11, godz. 10.00 ? 17.15 (w tym 60 minut przerwy obiadowej)

Zajęcia odbędą się w sali PRIMA DANCE przy ul. Zakopiańskiej 73 w Krakowie.

Cena: 190 zł brutto, płatne do 10.11. Płatność należy wnieść w terminie do 21 dni od momentu otrzymania od organizatora Szkolenia potwierdzenia uczestnictwa.

Cena Kursu obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, dyplom ukończenia szkolenia, poczęstunki podczas przerw kawowych.

Obiad nie jest wliczony w cenę Szkolenia. Uczestnicy mogą wykupić posiłek indywidualnie, z jednym z okolicznych lokali gastronomicznych, z dostawą na salę szkoleniową.

Szczegółowe warunki uczestnictwa opisane są w Regulaminie Uczestnictwa w KTN. Dokonanie zgłoszenia uważa się za równoznaczne z akceptacją Regulaminu.